недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

ВИДЕО: Подгответе вкусен чизкејк кој не се пече

lajt-chizkejk-torta-od-jogurt-so-jagodi-kafepauza.mk_-400x250

Последни вести

Овој чизкејк е навистина вкусен, а се подготвува брзо и едноставно.

s2

 

На ова видео можете да го погледнете начинот на подготовка на овој десерт.

Видео: Моирецепти

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести