Магазин

ВИДЕО: Погледнете ги избришаните сцени од култната серија „Сексот и градот“

ВИДЕО: Погледнете ги избришаните сцени од култната серија „Сексот и градот“

Фановите на популарната серија „Сексот и градот“ најверојатно ќе се израдуваат кога ќе дознаат дека избришаните сцени од 6-тата сезона сега се достапни и на интернет.

Веројатно сите се сеќаваат на сцените кога Саманта го предупреди г-динот Ѕверка да се тргне од нејзината другарка Кери Бредшо… Потоа Миранда која трча со ножот во рака. Секако, тука се и Шарлот и Хери.

Погледнете го видеото и уживајте!