вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Погледнете го најпровокативниот спот на Бијонсе

Погледнете го спотот и самите проценете

bijonse spot

Поврзани вести

Поп дивата Бијонсе и официјално го објави третиот спот за уште една песна од новиот албум кој што го носи нејзиното име.

Спотот за песната „Partition“ официјално е објавен на Vevo каналот на пејачката, а коментарите велат дека ова е досега најпровокативниот спот, па токму зато доби и назнака „експлицитна содржина“.

И Бијонсе изјавил дека во текот на снимањето на секси танцот кој го изведува пред нејзиниот сопруг и’ било малку срам, посебно бидејќи се присетила на почетокот од нивната врска.

Инаку, и стиховите од песната се провокативни…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести