петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 36

ВИДЕО: Погледнете го овој мал буцко колку добро игра

talent indija

Поврзани вести

На индиското талент шоу „India’s got talent“ се појави едно мало симпатично момченце, кое иако е буцкасто покажа колку е еластично и подвижно.

Со неговата кореографија измами насмевки и овации од бројната публика, но и од жирито.

Подолу погледнете го видеото на ова талентирано момче.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести