сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: Политичар отиде во тоалет со уклучен микрофон

mikrofonot

Последни вести

На состанок на Советот на Џорџтаун во Тексас се случи доста непријатна ситуација. Додека траеше советот, неиндефикуван член се извини и отиде до тоалет.

Но за жал, тој заборави да го исклучи микрофонот, па сите во салата станаа сведоци на неговото одење во тоалет.

Погледнете…

Најчитани вести