петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

ВИДЕО: Поранешен хрватски министер „пропадна“ во студио

min2

Последни вести

Поранешниот хрватски министер за финансии, Иван Шукер, при гостување на емисија во ХРТ4, вчера доживеа малку комична незгода. Додека зборува, амортизерите на столицата попуштаат, но сепак тоа не го спречува да го доврши своето излагање.

Најчитани вести