четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 53

ВИДЕО: Порно актерка станала посветена христијанка

pornstarchr

Последни вести

Тереза Кери со години снимала порно филмови, а нејзината кариера траела од 1998 до 2009 година.

Таа снимила над 100 филмови за возрасни, а се појавувала гола на речиси сите порно списанија.

Но сето тоа се сменило кога доживеала откровение, односно како што вели таа, имала блиска средба со Исус.

Веднаш потоа, во 2009 година, Тереза ги прекинала сите контакти со порно индустријата и денеска е посветена христијанка.

Таа и нејзиниот сопруг Скот го очекуваат своето прво бебе и велат дека ќе го научат како да живее како вистински христијанин.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести