сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: „Посекси амин“: Ова се навивачките во Бразил

brazilian-beach-volleyball

Поврзани вести

Кој вели дека жените не се разбираат во фудбал. Ако ништо друго знаат барем како се навива за својата репрезентација. Погледнете ги овие модели и оценете сами…

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести