сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 51

ВИДЕО: Потресни сведоштва на жителите на Стајковци

AAAAD-1-

Поврзани вести

Урнати куќи, поплавени домови, скршени дрвја, блокирани улици, паднати потпорни ѕидови.

Ова е сликата на терен што ја регистрира екипата на Канал 5, во скопското село Стајковци.

Најчитани вести