понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ВИДЕО: Пожар за неколку секунди проголта цела зграда

pozar

Последни вести

Од оваа видео снимка на која се гледа како за неколку секунди пожар буквално проголтува цела зграда во еден ден ќе ви смрзне крвта.

Погледнете…

Најчитани вести