среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 32

(ВИДЕО) Прекрасен краток филм за дарежливоста

gift-singapore-drama-short-film

Последни вести

Краток филм снимен во Сингапур сигурно ќе ве допре.

Станува збор за син кој го мразел својот татко поради сиромаштијата, но се се смени откако ја откри неговата тајна.

Прекрасна поучна лекција на која треба да ги научиме нашите деца!

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести