понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 24

ВИДЕО: Прекрасно пријателство помеѓу девојче и куче ќе ве разнежни

dafghfdbhdsafbads

Последни вести

Прекрасната љубов меѓу ова девојче и куче ќе го растопи вашето срце.

– Го научивме кучето како да свири на синтисајзер и како да ја лула колевката, но никогаш не моравме да го учиме како да го сака нашето бебе, напиша мајката за своето куче Чарли.

Погледнете…

Најчитани вести