недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Преслатка реакција на кучето кога ќе го бакне ова мало бебе!

beba-pitbuil-1424605176-619172

Последни вести

Иако питбулите имаат репутација на опасни кучињња, реакцијата на ова домашно милениче кога го бакнува малечко бебе, ќе ве убеди во спротивното.

Бебето му пријде на големото куче и го бакна додека спиеше, а неговата прекрасна и преслатка реакција ја воодушеви целата планета.

Најчитани вести