четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Преслатко: Бебе запозна близнаци и се збуни

bebe

Последни вести

Родителите на малиот Ландон му ги покажале двете сестри близначки, а тој толку се збунил што не можел да сфати што се случува.

Снимателот на видео снимката не можеше да ја сокрие насмевката, а нема да можете ниту вие.

bebe1

bebe2

bebe3

Најчитани вести