петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

ВИДЕО: Преслатко, мама и бебе панди пред спиење

Слатко видео!

pandaa

Поврзани вести

Слатко видео од зоолошката градина во Тајпеј, мама панда го собирала палавото бебе кое сака да се шета, а не да спие.

Иако пандата е голема изгледа застрашувачки, видете со каква нежност се грижи за своето младенче, вистински мајчински инстикт.

Ако сте растежени или нервозни погледнете го видеото кое ќе ве разнежни.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести