недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ВИДЕО: Преслатко тигарче со добри навики

TIGARCE

Последни вести

Ова мало тигарче е навистина слатко, а веќе има стекнато и добри навики.

На оваа видео снимка можете да видите како малото тигарче мокри во специјален сад за таа намена…
Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести