понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

(ВИДЕО) Прилеп на нозе – масовна поддршка ЗА Силна Македонија

prilep

Последни вести

Прилепчани, синоќа во голем број се упатија кон Скопје, на народниот собир кој го организираше ВМРО-ДПМНЕ, а на кој присуствуваа повеќе од 90.000 граѓани, поддржувачи на политиките на актуелната власт.

Погледнете…

 

Најчитани вести