недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

Видео: Промотивно видео на ЖРК Вардар

vardar_zeni

Последни вести

Во пресрет на Фајнал фор турнирот во Лигата на шампионите, кој ќе се игра во Будимпешта, ЕХФ подготви промотивно видео во кое го претставува нашиот тим.

Нашите ракометарки на 9.и 10.мај ќе бидат дел од завршниот турнир на ракометната ЛШ, а првата пречка кон остварување на целта е екипата на Будуќност.

Промотивното  видео на нашите девојки можете да го погледнете на следниот линк.

 

Најчитани вести