среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ВИДЕО: Првата дама на Естонија го изневерува сопругот?

kkronikaaaa

Поврзани вести

Секс скандал ја стресе Естонија. Првата дама на земјата е снимена како ужива во прегратките на помладо момче.

Естонските медиуми ја обвинуваат сопругата на претседателот на таа земја, Томас Илвес, за неверство.

Таблоидот „Кроника“ на насловната страна ја објавил приказната за неверството, со фотографија од Евелин Илвес како се бакнува со многу помладиот партнер.

Тие двајца биле снимени на балконот од кафулето “Комета” во Талин.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести