петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 58

Видео: Првата средба на малиот Џејкоб со прскалка

Dzejkob

Последни вести

Едногодишните деца обожуваат да го истражуваат светот околу себе.

Малиот Џејкоб е исто така љубопитен, а неговата прва средба со прскалката во дворот е неверојатно симпатична.

Џејковата реакција со допирот на првиот млаз на вода е неверојатно смешна.

Прво малку се исплаши, па се замисли. Иако малиот е шокиран, сепак не се откажа.

Погледнете

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести