вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ВИДЕО: Првите 16 секунди од необјавениот спот на Тоше

tose

Поврзани вести

Спотот за песната „Жал ми е“ (Жао ми е) е снимен во Белград и во Софија. Во песната се зборува за  љубовната приказна меѓу двајца млади, а во него покрај нашиот непреболен Тоше се појавува и манекенката Сара Леши. Во долгоочекуваниот видео запис Тоше е во облека од античкиот период.

Додека да биде објавен целиот спот, погледнете ги првите 16 секунди.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести