среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: „Путине оплоди ме!“

Рејтингот на претседателот на Русија, Владимир Путин ги руши сите рекорди – според анкетите , доколку денес во земјата се одржат избори , тој би победил со убедливи 80 отсто од гласовите.

putin (1)a

Поврзани вести

Анализирајќи го исклучителниот рејтинг на шефот на Кремљ и вештината со која го изгради сопствениот имиџ, експертите потсетуваат на вртоглавата популарност на песните посветени токму на него.

„Таков како Путин, кој не’ остава и кој не пие, таков како Путин сакам јас. Ќе ја искинам облеката за Путин“, ова се дел од зборовите од песната со повик „Путине, оплоди ме“, која е најдобар опис за тоа колку шефот на Кремљ е популарен меѓу женската популација во земјата.

Дека Путин е магнет за жени беше јасно уште во 2011 година, кога се појави календар за следната година со провокативни фотографии на 12 девојки во секси долна облека, кои упатија честитка до Владимир Путин, кој тогаш беше премиер.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести