понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

ВИДЕО: Ракун се опијани во магацин со алкохол

rakun-alkohol-pienje

Последни вести

Оваа видео снимка објавена на ЈуТјуб на која се гледа како ракун кој заглавил во магацин за алкохол се опијанил стана вистински хит на Интернет.

На снимката се гледа како ракунот се тетерави низ магацинот, пие, а на крајот паѓа исцрпен.

Погледнете…

Најчитани вести