понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 11

Видео: Распеани мајка и ќерка

raspjevani

Последни вести

Мајка и ќерка денот го започнуваат пеејќи ја песната “Love is an Open Door” од популарниот цртан “Frozen”.

Девојките својата музичка точка ја снимиле во својот автомобил и ја објавиле на Јутјуб, а за брзо време добија и свои фанови.

А, како помина изведбата, проценете од следново видео

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести