четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Видео: Репортерка падна додека го сликеше Лаушевиќ – тој и’ помогна како џентлмен

lau

Поврзани вести

По 15 години, познатиот актер Жарко Лаушевиќ, повторно е во Белград. Тој пристигнал во друштво на еден пријател, носејќи само еден куфер. Ги пречекала непознато женско лице, а на прашања на новинарите – како се чувствува и дали е добар, тој само потврдно климал со главата.

zar

Во еден момент, фоторепортерката паднала, а тој нежно ја фатил за рака и и’ помогнал да стане, џентлменски држејќи и’ ја раката неколку секунди, за да се увери дека да девојката и’ е добро, а потоа продолжил кон автомобилот.
Само потврдно климнал со главата дека тој и неговото семејство се добри.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести