петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 4

ВИДЕО: Ријана има нов спот, погледнете го!

Ријана сними нов спот со незанемарлива доза на експлицитно насилство, со помалку разголени сцени и доста добра музика.

rijanaaaa

Поврзани вести

Ријана сними нов спот со незанемарлива доза на експлицитно насилство, со помалку разголени сцени и доста добра музика.

Видео спотот за песната „Needed Me“ е во режија на Хармони Корин, кој досега режирал видео спотови за американските рок состави, Black Keys, Sonic Youth и Cat Power, а Ријана очигледно ја поседува енергијата што му одговара.

Погледнете го новиот видео запис!

Најчитани вести