вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 38

ВИДЕО: Рипка која ужива додека ја галат!

riba-funvideo

Поврзани вести

Оваа  видео снимка поставена на ЈуТјуб е доказ дека рибите покрај тоа што бараат внимание и љубов, сакаат и да се галат!

Мажот од ова видео ја гали рибата, а таа воопшто не е вознемирена. Напротив  постојано се враќа на нова доза галење и очигледно ужива во тоа.

Погледнете ја емотивната рипка…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести