петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Руси се искачија на врвот на статуата на Исус во Рио

rusi-rio

Последни вести

Руси се искачија на врвот на статуата на Исус во Рио. Двете момчиња од Русија, Вадим Макхоров и Витали Раскалов се познати по нивната бестрашнист и храброст да се искачат таму каде што ретко кој има храброст.

Руси се искачија на врвот на статуата на Исус во Рио

Руси се искачија на врвот на статуата на Исус во Рио

Ова лето тие двајца беа во Јужна Америка и го посетија Рио. Момчињата ја искористија приликата за да се искачат на врвот на статуата на Исус Христос.

Руси се искачија на врвот на статуата на Исус во Рио

Руси се искачија на врвот на статуата на Исус во Рио

Погледнете како изгледаше потфатот на овие храбри Руси:

Најчитани вести