петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

(Видео) Русинка ја прегази камион, таа стана и се прошета

494183_nesreca-foto-youtube-liveleak_kf

Последни вести

Да се остане без зборови! Откако камионот ја прегазил, оваа Русинка која се нашла пред неговите тркала возејќи велосипед, станува и си оди!

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести