недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

ВИДЕО: Русинка прошета гола низ прометна улица

435400_ruskinja_f

Последни вести

Русинката Јулија Воркова е снимена како се шета гола носејќи само високи потпетици, низ прометна улица на која врват автомобили.

Таа е приведена од страна на полицијата, за време на редовна контрола на сообраќајот.

Таа била веднаш однесена во болница за да се изврши проверка дали е под дејство на дрога или алкохол.

Засега нема повеќе детали за оваа бизарна прошетка, но очигледно е дека нешто се случува со оваа девојка.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести