петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Рускиот милијардер повторно во акција

ВИДЕО: Рускиот милијардер повторно во акција  ФОТО: Фаланга.мк

Поврзани вести

Внукот на рускиот милијардер, Грегориј на ЈуТјуб објави ново видео снимка со која сака да докаже дека луѓето за пари прават секакви работи.

Доколку некој би им предложил да сторат вакво нешто без финансиска понуда веројатно ќе добие шлаканица во најмала рака.

Погледнете…

Најчитани вести