петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Саше Политико доби шлаканица и му летна телефонот!

ZASE

Последни вести

По неколку упади при кои со својот телефон поставуваше провоцирачки прашања, како и упадот во вестите на Канал 5, Саше Политико конечно сретна рамен на себе, пишува порталот Засе.мк.

Погледнете…

Извор: Засе.мк

Најчитани вести