четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Се отвори земјата во Кина и проголта автомобил

kina

Последни вести

Огромна дупка вчера се отвори среде улица во Кина и буквално проголта автомобил.

Двајцата мажи кои се наоѓале во возилото имале огромна среќа и успеале да поминат без потешки повреди.

Погледнете…

 

Најчитани вести