петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

ВИДЕО: Се роди пола прасе, пола човек!

111

Поврзани вести

Оваа видео снимка дефинитивно го привлече вниманието на јавноста. На истата се гледа деформирано прасе за кое многумина велат дека личи на човек.

Иако не е познато каде и кога е снимено ова видео, никој се уште не успеал да докаже дека е лажно.

Селаните во чиј дом се родило прасето се грижат за него како за новороденче и на нив неодоливо им личи на човек.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести