петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 53

Видео: Се уништи себе си со пластични операции

hhhhhhhh

Поврзани вести

Дерил Хана е актерка која се издвојува со својата поинаква убавина од останатите во светот на филмот.

Со својот специфичен изглед успеа да остави печат во многу филмови, меѓу кои е и култниот „Kill Bill”.

Меѓутоа, Хана повеќе не изгледа така…

hhhhh1

Не мислиме на годините, со оглед на тоа дека таа сега има 55 години, туку на пластичните операции кои во целост го променија личниот опис на Дерил Хана. И не, не можеме а да не се запрашаме – зошто го прават тоа жените?

Најчитани вести