четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ВИДЕО: Се запали автомобил кај Железничка

Се запали автомобил кај Железничка

Се запали автомобил кај Железничка

Поврзани вести

Автомобил вчера попладне се запалил кај Железничката станица во Скопје. На фејсбук страницата „Ѕидот на сообраќајниот срам“ синоќа беше објавено видео од возилото кое гори.

На местото интервенирала екипа на Противпожарната служба на Град Скопје. Нема информации за повредени.

Најчитани вести