понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 13

ВИДЕО: Сека Алексиќ откри како течеше снимањето на најновиот спот

seka-aleksic-crnooka

Поврзани вести

Српската фолк пејачка Сека Алексиќ има нов летен хит, насловен „Црноока“. Песната е една од најслушаните во зиминатиот период, а самиот спот, што потсетува на мини-филм е мошне гледан.

Сепак, пејачката одлучи да и’ открие на публиката како изгледаше снимањето на спотот. Погледнете дали се било толку едноставно и што се случувало за време на снимањето.

Најчитани вести