недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Секој би сакал ваков базен во дворот!

bazen

Поврзани вести

Приватниот базен од видео снимката, ко е вреден два милиони долари остава без здив.

Рајското ремек дело се наоѓа во Јута и нуди неверојатен поглед, многу забава и загарантирано опуштање и уживање.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести