петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ВИДЕО: Секс во трговски центар сред бел ден!

Untitled59-640x403

Последни вести

Пар од Австралија имал сексуален однос среде бел ден во преполн трговски центар. Нивниот однос со мобилни телефони го забележале две момчиња кои се нашле на местото.

Кога едно од момчињата пришло до парот и ги прашало дали се свесни што прават на јавно место, мажот и жената го прекинале односот.

Мажот почнал да се извинува и додал дека тој е одговорен.

-Извинете се занесовме. Јас сум целосно одговорен за ова што се случи, вели мажот на ова видео.

Најчитани вести