сабота, 25 март 2017  |  Вести денес: 24

ВИДЕО: Секси рекорд: Гоца Тржан 60 секунди се бакнувала со сопругот во емисија во живо

Пејачката Гоца Тржан и нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ ја отворија новата сезона на емисијата „Амиџи шоу“ на ТВ Пинк на доста провокативен начин, правејќи нешто несекојдневно, барем кога се во прашање телевизиите ширум регионот.

goca_trzan

Поврзани вести

Пејачката Гоца Тржан и нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ ја отворија новата сезона на емисијата „Амиџи шоу“ на ТВ Пинк на доста провокативен начин, правејќи нешто несекојдневно, барем кога се во прашање телевизиите ширум регионот.

Тие двајца добиле задача да се бакнуваат на „француски“ начин и тоа шеесет секунди пред камерите! Значи ништо ради ред, нема фолирање, туку влажно и сочно. Амиџиќ во негов стил ја коментирал сцената со шеговити коментари.

Гоца морала да стои едно нешто пред да почне со бакнувањето. Го извадила карминот коментирајќи дека поголем број мажи кои таа ги познава не сакаат да се бакнуваат со жена која е нашминкана, на што сопругот заклучил дека можеби токму тоа е причината што девојките седат сами во диско.

Најчитани вести