четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Северина за „Harper’s Bazaar“

severina

Последни вести

Северина за српското издание на модното списание „Harper’s Bazaar“ сними моден едиторијал во дворецот Тракошчан, во Хрватска.

Погледнете го видеото:

Најчитани вести