вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ВИДЕО: Што добивате кога ќе направите дупка на стари хеланки?

helanki_dupka

Поврзани вести

Земете ножици, а јутјуберката „Handimania“ ќе ве научи како старите хеланки да ги претворите во интересна маичка и тоа само со едно сечење.

Хеланките повторно се во мода. Но што да се прави со хеланките што се скинале меѓу препоните, или со оние коие што ви здодеале? Еве интересен начин како да ги рециклирате. Погледнете го видеото!

Најчитани вести