недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 7

ВИДЕО: Што доколку мечката избега од зоолошка?

mecka--708584

Поврзани вести

Мечка избега од Зоолошката градина „Рамзанчика“ во Русија, а човекот од видео снимката храбро и се спротистави и ја собори на земја…

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести