понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ВИДЕО: Што ќе кажат опозициските портали за овој гаф на Заев?

sdsm3

Поврзани вести

Порталите блиски до СДСМ, неодамна жестоко го нападнаа претседателот Ѓорге Иванов за еден несуштински лапсус искажан во емисијата „Јади бурек“ која се емитуваше во доцните вечерни часови, по бројните митинзи во текот на денот и бројните средби со граѓани.

Останува да видиме што ќе кажат опозициските портали на денешниот гаф на лидерот на СДСМ Зоран Заев искажан на прес-конференција, кој откри нов вид на компании, оф-шорТ, читајќи го она што му е напишано, пишува Денешен.мк

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести