вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Што сакаше да каже овој кампер на СДСМ?!

kamper

Последни вести

Момче кое е дел од камперите пред Влада пред камерите даде изјава на годината – меѓутоа што всушност сакаше да каже?!

Погледнете…

Најчитани вести