понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

ВИДЕО: Што се добива кога ќе промешате детергент за садови и прашок за печиво

prashok_pecivo_sjaj

Последни вести

Ако сакате да направите огромни балони и на најмладите да им приредите незаборавна забава, тогаш погледнете го овој рецепт.

Летото е пред нас, а луѓето се поопуштени и бараат начин како да се забавуваат. Во ова видео ќе видите како да направите огромни балони од сапуница и да приредите незаборавна забава за вашите деца.

Се што ви е потребно е детергент за миење садови, квасец, прашок за печиво и вода…

Најчитани вести