понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

(ВИДЕО) Што се случувa кога странци ќе завршат во кревет

stranci

Последни вести

Режисерката Татиа Пилева која го креираше познатото видео First kiss подготви нова и уште повозбудлива снимка. Учесниците на нејзиниот експеримент се странци кои се познаваат неколку минути, се соблекуваат и завршуваат заедно во кревет.

„Побарав од странците да се соблечат и да легнат во кревет. Ништо друго. Без правила, “ порача режисерката.

Меѓу некои од нив немало никаква хемија, а некои пак доживеале страствен крај.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести