понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ВИДЕО: Шварци на тајна задача

svarci

Поврзани вести

Арнолд Шварценегер доби нова тајна задача како личен тренер во салата „Gold Gym“ во Венис, Калифорнија.

Целта на неговата задача е да се пошегува со посетителите.

Kакви се реакциите на посетителите и како се снаоѓа Шварци во оваа помалку акциона улога, погледнете во видеото.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести