понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

(ВИДЕО) Си ги соблече гаќичкитe, погледнете ја реакцијата на мажите

gace

Последни вести

На улиcа мажите можат да се најдат во секакви ситуации, една од нив е непозната девојка да ги соблече гаќичките. Реакциите се неизбежни и очекувани.

Девојката која се одлучила на овој чекот е Мелиса Флентзерис. Позната е по своите скриени камери во која провоцира сексапилост.Но отиде и чекор понатаму.

Мажите жртви биле изненадени од нејзиниот потег, или подобро кажано шокирани. Како највообичаена минувачка тој ден, успеала да ги засмее.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести