вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 3

ВИДЕО: Силвестер Сталоне во нова сосема поинаква улога

s_staloneee

Последни вести

Силвестер Сталоне има нова улога на акционен херој. Тој  беше ангажиран од страна на британски „Warburton“ да сними реклама за овој произведувач на пецива.

На прашањето зошто Сталоне се појавува во овој спот, произведувачот на пецива ќе рече:

– Ние имаме херојски подвиг да доставиме производи до 16.000 продавници дневни, затоа ни требаше некој што може да го претстави тоа!, вели помладиот директор Тим Боксал.

Погледнете како популарниот Роки се снаоѓа во оваа улога.

Најчитани вести